Ο Αλέξανδρος Κακαβάς, πρόεδρος της Ένωσης Σεναριογράφων Ελλάδος συναντήθηκε με μέλη της Λέσχης Φίλων της Ε.Σ.Ε.
![](https://senariografoi.gr/images/content/stories/full/stories_1637_1905.jpg)
Στο φιλόξενο cafe ΧΟΥΖΟΥΡΙ, επί της Χατζηγιάννη Μέξη 7, του μέλους Μάριου Τζαμάκου συναντήθηκαν κάποια μέλη της Λέσχης Φίλων της Ένωσης Σεναριογράφων Ελλάδος (φωτογραφία εξ αριστερών) o Μάνος Πολυκρέτης, o Ανέστης Πλουμής, o Μάριος Τζαμάκος, o Αλέξανδρος Κακαβάς, η Άννυ Λούλου, ο Λεωνίδας Παλάσκας, η Ελένη Ιωαννίδου και ο Αργύρης Θέος. Επίσης ο Γιώργος Αλτής, η Ειρήνη Μακαρώνα, ο Γιάννης Γιαννόπουλος και η Έρικα Αθανασίου. Επί τη ευκαιρία διετυπώθησαν κάποιες πρώτες απόψεις όσον αφορά τη μέθοδο επίτευξης των στόχων της Λέσχης Φίλων της Ε.Σ.Ε.
Συμμετέχοντα μέλη:
Αλέξανδρος Κακαβάς
Ενημέρωση: 11-10-2022