Κώστας Φέρρης και Κώστας Κιμούλης με τον πρόεδρο της Ε.Σ.Ε. Αλέξανδρο Κακαβά
![](https://senariografoi.gr/images/content/stories/full/stories_1979_4507.jpg)
Θέμα της συνάντησης ο επερχόμενος νόμος του ΥΠΠΟ που θα ενοποιήσει το ΕΚΚ και το ΕΚΟΜΕ σε έναν ενιαίο πολιτιστικο οργανισμό. Χαιρετισμό απηύθυναν ο Κώστας Φέρρης και ο οικοδεσπότης Βασίλης Κεσίσογλου. Εν συνεχεία με συντονίστρια τη Στρατούλα Θεοδωράτου ακούστηκαν απόψεις από τους παρευρισκόμενους δημιουργούς.
Ενημέρωση: 29-01-2024